Çenger GES 4Nif GES 02Çenger GES 1Kocadere GES 3Kocadere GES 4Çenger GES 6Isparta Elektrik 10
Önceki
Sonraki

Elektrik Enerjisi Üretim ve Satışı

Şirketimiz 2012 yılında, işletme maliyetlerinde önemli bir yer tutan enerji giderlerini düşürmek, elektrik üretim, dağıtım ve satış konularında faaliyet gösterebilmek için hali hazırda Isparta’da 4MW kurulu güce sahip Çukurçayı HES' in sahibi Isparta Elektrik Üretim A.Ş.'nin  %99 hissesini grup bünyesine katarak enerji sektörüne adım atmıştır. Çukurçayı HES projesi tarafından üretilen elektrik enerjisi EPİAŞ Gün Öncesi Piyasası aracılığı ile ve elektrik dağıtım şirketleriyle ikili anlaşmalar yapılarak üretilen enerjiden maksimum gelir elde etme prensibi ile uygun tüm alternatifler araştırılarak enerji piyasasına satılmaktadır. Isparta Elektrik Üretim A.Ş. 2021 yılında, grup bünyesinde güneş enerjisi yatırımlarını yönetmek ve işletmek amacıyla Dinar Elektrik Üretim A.Ş.'ni kurmuştur. Dinar Elektrik Üretim A.Ş. 2021 yılı Ağustos ayında Denizli Pamukkale' de kurulu Kocadere GES 'i, Muğla Fethiye’ de kurulu Nif GES’ i ve yine Muğla Fethiye’ de kurulu Çenger GES’ i satın alarak grubun toplam kurulu gücünü 16,2 MW' a çıkarmıştır. Satın alınan tüm güneş enerjisi santralleri tarafından üretilen elektrik enerjisi Dinar Elektrik Üretim A.Ş. ve Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş. tarafından YEKDEM kapsamında devlet alım garantisi altında ilgili dağıtım şirketine satmaktadır.

Utopia World Hotel 04Koza Evler 2Maltepe Park Avm 1Mordogan Tatil Sitesi 3Hasanogla Ders Aletleri Yapim Merkezi 2Altındağ Belediyesi İş Merkezi 3Giresun Hükümet Konağı1Kaş Devlet Hastanesi 3
Önceki
Sonraki

İnşaat ve Taahhüt

Firma  olarak  bugüne  dek  alınan  bütün  işler  istenilen  süre  ve  kalitede  tamamlanmıştır.  Taahhüt sektöründe meydana gelen gelişmeleri izleyen ve uygulayan Zedur A.Ş kendini sürekli yenileyerek geliştirmiştir. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Environmental Assurance Standart ve OHSAS 18001 Occupational Health & Safety Management System belgelerine sahip olan firma; faaliyetlerinde son teknolojiyi kullanarak çalışmaktadır.

Şirketin kuruluşundan bugüne tamamlamış olduğu iş tutarı yaklaşık 4.5 milyar TL’dir.

Üst yapı projelerimiz için tıklayınız.

Alt yapı projelerimiz için tıklayınız.

Inşaat Malzemeleri Tedarik Ve Satış 01Inşaat Malzemeleri Tedarik Ve Satış 02Inşaat Malzemeleri Tedarik Ve Satış 03
Önceki
Sonraki

İnşaat Malzemeleri Tedarik ve Satış

Sürekli olarak değişen ve gelişen inşaat sektöründeki tüm yenilikler Şirketimizce yakından takip edilerek, sektörde ihtiyaç duyulan veya ihtiyaç duyulabilecek tüm hammadde, ara madde ve malzemelerin tedariki ve satışı konusunda uygun fırsatlar kollanmaktadır.

Utopia World Hotel 02

Turizm ve Otel İşletmeciliği

Zedur A.Ş.  Antalya İli Alanya İlçesi Kargıcak Mahallesinde, T.C. Orman Bakanlığından 49 yıllığına tahsisli 105 dönüm arazi üzerine kurulacak olan Utopia World Hotel'in inşaatına 2005 yılında başlamıştır. Otel ana binası ve 26 adet villadan oluşan projede toplam 600 oda, üç adet alakart restoran ve mutfak, yiyecek içecek sunumlu plaj, yiyecek içecek sunumlu aquapark, havuz bar,-laguna bar, relax havuz bar, lobi bar, sağlık merkezi, 3 adet toplantı salonu, oyun salonu, anfi tiyatro, kapalı havuz, 3 adet ana havuz, disco, çocuk parkı, tenis sahası, fitness center, su sporları, basket-voleybol sahası bulunmaktadır. Yapımı 2007 yılında tamamlanan Utopia  World  Hotel,  Haziran 2007 tarihinden 2021 yılına kadar Zedur A.Ş. tarafından beş  yıldız  standartlarında eksiksiz olarak faaliyetini sürdürmüş, her yıl işletme ve misafir ihtiyaçları doğrultusunda kendini yenilemiş ve gelişmiştir. Tesis faaliyete başladığı günden bugüne tur operatörleri ve turizm camiasının ilgisini çekmiş, ülke ve bölge turizm hizmet sektöründeki yerini almayı başarmıştır. Antalya havalimanın en uzak noktasında yer almasına rağmen yıl ortalaması olarak yerli ve yabancı 40 bini aşkın misafiri ağırlamıştır. Utopia World Hotel 2021 Yılı Mart ayında devredilerek Şirket 'in turizm otel işletmeciliği faaliyetine ara verilmiştir.