Vizyon - Misyon

ZEDUR’ da , işletmeden personel istihdamına kadar her şey bir plan dahilinde şirket değerleri esas alınarak belirlenir.

Mükemmellik

Mimari tasarımından, işletmecilik aşamasına, ZEDUR tüm detayları titizlikle inceler ve gerekli kurallara uyar. Detaylı denetim süreçleri sayesinde planlanan işlerin konseptine aykırılık oluşmaz. Kalite standartlarında ve yönetimsel öngörülerle en son gelişmeler takip edilerek daima yüksek kalite sağlanmaktadır. ZEDUR standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır. ZEDUR ’un, ISO tarafından da uygun bulunmuş şirket içi sistemleri arasında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevresel Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi bulunmaktadır.

Yenilik

ZEDUR, esas sözleşmesinde tanımlanan ana faaliyet konularını devam ettirebilmek ve hep bir adım önde olabilmek için personelin eğitimi dahil her türlü alternatifi araştırır.

Hız

Sistemsel sorunları bertaraf etmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uzun vadeli hedeflerine ulaşabilmek amacıyla gerekli yatırımları yapmaktan kaçınmaz.

Güvenlik

“Sistemden veya planlamadan kaynaklanabilecek” her türlü kazaya karşı gerekli önlemleri zamanında almak ZEDUR politikası için hem bir hedef hem de başarı kriteridir.

ZEDUR İş Arkadaşlarımız;

ZEDUR,  tüm birimlerinde, en yeni iş politikalarını ve güncel çalışma koşullarını benimser. Personelinin şirketin hedeflerine ulaşmasında karşılaşabilecekleri sorunları görerek bu süreci personeli ile birlikte aşar. ZEDUR personel kalitesini koruyarak şirketin rekabet gücünü hep yüksek tutar. ZEDUR, çalışanlarının şirket hedeflerine ulaşmasını sağlayabilmek amacı ile şirket içi eğitimin önemini benimsemiştir. Bu benimseme şirketi yarınlara ulaştıracaktır.