YÖNETİM KURULU

Zekai DURSUN

1948 yılı Çermik doğumludur.1977 yılında A.D.M.M.A Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. Mimarlık öğrenimi sırasında Bayındırlık Bakanlığı Yapım Dairesi Başkanlığı'nda üç yıl, Bölge Müdürlüğü'nde kontrol mühendisi olarak bir yıl çalıştı. Daha sonra özel sektörde muhtelif şantiyelerde iki yıl şantiye şefi olarak görev yaptıktan sonra 1980 yılında Isparta'da iş hayatına atıldı.1990 yılında, şimdiki unvanı ile Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş. ‘ni kurmuş olup halen Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Nejat Recai DURSUN

1983 yılı Çermik doğumludur. Çankaya Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü'nde eğitimini tamamladıktan sonra (University of California) UCLA'de turizm master eğitimi almıştır. Şirketimizin Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Vekili olup enerji, inşaat ve proje işleri koordinatörlüğünü sürdürmektedir.

 

Zeynep DURSUN

1987 yılı Elazığ doğumludur. Başkent Üniversitesi Turizm Rehberliği Bölümü’nden 2008 yılında mezun olmuştur. 2009 yılından itibaren özel sektörde dış ticaret alanındaki deneyimlerinden sonra 2018 yılında kadın girişimci olarak özel bir işletmenin kurucu ortaklığı görevini üstlenmiştir. 25.02.2022 tarihinde Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiştir.

 

Müjdat ORHAN

1979 yılında Ankara D:M:M:A: Mimarlık Fakültesi’ni bitirmiştir. İnşaat alanında bir çok firmada, şantiye şefliği, İnşaat koordinatörlüğü ve proje müdürlüğü yapmıştır. TOKİ yapım işlerinde mimarlık (uygulama) yapmıştır.  2018 yılında emekli olmuştur. 2019 yılından itibaren Şirketimiz Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesidir.

 

Çağla YAĞMUR 

2004 yılında Ankara Ted Kolejinden mezun olmuştur. 2008 yılında Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. İç mimar ve tarasımcı olarak özel sektörde çalışmıştır. Halen İç mimar olarak çalışma hayatına devam etmektedir. 2019 yılından itibaren Şirketimiz Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesidir.